Добавено на 2 days ago

Технически сътрудник

Населено мястоOblast Sofia, Bulgaria

Нивo на позициятаSpecialist

Дата на добавяне2024-10-16

ИндустрияAdministration

За наш клиент - динамично развиващa се компания в сектор „Енергетика”, специализирана в управление на процесите на реализация на енергийни продукти, с фокус върху енергията от възобновяеми източници, търсим да назначим Технически сътрудник:

Отговорности:

- Изготвяне на дневни, седмични и месечни оперативни справки;
- Докладневане на данни към външни институции;
- Събиране и анализ на информация, с цел оптимизиране на търговската и финансова дейност на компанията;
- Обработка и поддържане на регистри и документи свързани с оперативната и търговска дейност на компанията;
- Изготвяне на документи и осъществяване на процеса по регистрация на нови клиенти;
- Регулярна комуникация и обмен на информация с другите служители на компанията.

Изисквания:

- Висше образование в сферата на икономика, финанси и счетоводство, статистика;
- Отлични компютърни умения – MS Office и MS Excel;
- Английски език;
- Организационни умения и аналитично мислене;
- Умения за работа с Advanced MS Excel и Power Query ще се счита за предимство;
- 1+ години опит в компания търговец на електроенергия / сектор енергетика ще се счита за предимство;

Компанията предлага:

- Динамична и интересна работа;
- Развитие в един от най-динамичните и интересни сектори;
- Възможност за кариерно развитие;
- Атрактивно възнаграждение – фиксирана месечна заплата и годишен бонус
При интерес, изпратете свое CV на български или английски език. Ще се свържем с одобрените по документи кандидати
Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящият подбор. Лиценз от Националната Агенция по Заетостта N=1814.