Добавено на 1 month ago

Младши специалист продажби

Населено мястоSofia grad, Bulgaria

Нивo на позициятаSpecialist

Дата на добавяне2024-07-26

ИндустрияSales and Retail

The Adecco Group е световният лидер в сферата на човешките ресурси и е една от компаниите в листата на Global Fortune 500. В Adecco ежедневно свързваме над 700 000 души от 60 държави по света с възможности за работа при водещи и проверени работодатели. Но нашата цел не се ограничава до това просто да намираме нова работа за хората – нашата цел е да помогнем на Вас да откриете пълноценна работа, идеалната позиция, на която ще правите това, което обичате. За нас това не е просто работа, това е нашата страст.
За наш доверен клиент - специализирана и иновативна компания в сферата на сигурността, заключващите системи и дизайна, търсим да назначим Младши специалист продажби за град София:
Основни задължения:
  • Представя и презентира продуктите и услугите пред настоящи и потенциални клиенти на компанията;
  • Осъществява постоянна бизнес комуникация с настоящи и потенциални клиенти;
  • Изготвя ценови оферти спрямо политиката на компанията;
  • Следи и поддържа мострите в изложбеният център в добър търговски вид;
  • Изготвя седмични и месечни справки и доклади към мениджмънта на компанията;

Изисквания:
  • Предишен опит на сходна позиция се счита за предимство;
  • Завършено висше икономическо образование;
  • Отлична компютърна грамотност: MSOffice, ERP системи;
  • Отлично владеене на английски език – писмено и говоримо;
  • Отлични комуникативни и презентационни умения;
  • Умения за вземане на самостоятелни решения;
  • Инициативност, отговорност, позитивизъм;

Компанията предлага:
  • Конкурентно трудово възнаграждение;
  • Дългосрочна работа на трудов договор;
  • Бонуси при постигнати резултати;
  • Допълнителни социални придобивки;
  • Възможност за развитие в сферата;

Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати.
Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящият подбор. Лиценз от Националната Агенция по Заетостта N=1814