Добавено на 1 month ago

Служител "Здраве и безопасност на труда"

Населено мястоOblast Veliko Tarnovo, Bulgaria

Нивo на позициятаSpecialist

Дата на добавяне2024-07-31

ИндустрияQuality

Нашият доверен клиент е водещ производител на велпапе и опаковки. От тяхно име търсим опитен кандидат, който да заеме позиция:

Служител „Здраве и безопасност на труда“

Основни задължения:

•    Проверка на съществуващите условия за безопасност на труда;
•    Осъществява обучение и контрол, така че членовете на персонала да разбират ключовите моменти в  протоколите за безопасност, включително как да работят безопасно с оборудването;
•    Създава или актуализира политики за подобряване на насоките за безопасност за намаляване на броя на неочакваните аварии на работните места, като разработва и прилага съответните процедури в дружеството;
•    Наблюдава ежедневните операции на съоръженията, както и поведението на служителите през работния ден, за да установите дали дадените политики изискват промени;
•    Идентифицира всички области, в които чрез промени в политиките за безопасност, могат да се подобрят стандартите за защита на членовете на персонала;
•    Подпомага и обучава членовете на персонала да разбират как да избягват нарушения на безопасността и да следват всички нови правила;
•    Докладва ежеседмично на ръководството.

Основни изисквания:

•    Завършено висше образование.
•    Предишен опит на подобна позиция, предимство е опита в хартиената индустрия.
•    Компютърна грамотност – MS Office /Excel, Access/.
•    Инициативност и насоченост към решаване на проблеми.
•    Добро ниво на владеене на английски език.
•    Насоченост към екипна работа.

Предложението предизвика интереса Ви? Не се колебайте да кандидатствате с актуална автобиография на английски език още днес!

Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор. Лиценз от Националната Агенция по Заетостта N:1814/08.12.2014г.