Добавено на 1 week ago

Строителен инженер

Населено мястоSofia grad, Bulgaria

Нивo на позициятаSpecialist

Дата на добавяне2024-09-04

ИндустрияEngineering and Technical

Adecco е една от компаниите в листата на Global Fortune 500 и е световния лидер в предлагането на услуги в областта на човешките ресурси. Adecco Group свързва над 500,000 сътрудници с клиенти всеки ден чрез своята мрежа с над 6,600 офиси посредством 34,000 служители, в повече от 60 страни и територии по света.
За наш доверен клиент, търсим да назначим:

Ключови отговорности:
  • Изготвяне на подробни конструктивни изчисления на сгради и съоръжения;
  • Изготвяне на технически и екзекутивни проекти по част конструктивна;
  • Подготовка и окомплектоване на техническа документация;
  • Изготвяне на количествени сметки;
  • Комуникация с проектанти по другите части, изпълнители, надзор и др.
  • Упражняване на авторски надзор по време на строителния процес.

Ключови изисквания:
  • Завършено висше образование със специалност ССС/ПГС;
  • Регистрация в камерата на инженерите;
  • Отлично владеене писмено и говоримо на английски език;
  • Работа с КАД програми и МС Офис;
  • Лоялност, коректност и отговорност.

Какво предлагаме:
  • Професионално развитие във водеща в бранша фирма;
  • Комфортна работна среда, обзаведена със съвременно оборудване;
  • Обучение за работа със специализиран софтуер за проектиране на дървени конструкции CADWORK;
  • Работа в млад, енергичен и мотивиран екип от професионалисти;
  • Дългосрочни трудови взаимоотношения;
  • Добри възможности за възнаграждение.

Ще се свържем само с одобрените кандидати. Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор. Лиценз от Националната Агенция по Заетостта N: 1814 от дата 08.12.2014 г.