Добавено на 1 week ago

Служител в складова база

Населено мястоOblast Sofia, Bulgaria

Нивo на позициятаStaff

Дата на добавяне2024-09-12

ИндустрияWarehousing

Adecco е една от компаниите в листата на Global Fortune 500 и е световния лидер в предлагането на услуги в областта на човешките ресурси. Adecco Group свързва над 500,000 сътрудници с клиенти всеки ден чрез своята мрежа с над 6,600 офиси в повече от 60 страни по света.
Към настоящия момент за свой доверен клиент - лидер на световния пазар в производството на професионални машини за индустрията, Адеко търси да назначи:
Предложение:

• Работно време : Понеделник - Петък от 08.30ч. до 17.30ч.;
• Локация - ул. Околовръстен път;
• Безплатен паркинг за служители;
• Отлично възнаграждение и условия на труд;
• Дългосрочна заетост.
Вашите задължения включват:

• Участие в подредбата а на складовите наличности – части и аксесоари;
• Обработване на пратки в склада;
• Подпомагане на товаро-разтоварителни дейности.
Изисквания:

• Средно образование;
• Опит на подобна позиция е предимство;
• Документ за управление на електрокар (предимство);
• Компютърна грамотност – работа в складов софтуер;
• Комуникативни умения, способност за индивидуална работа, както и екипна.

Ще се свържем с всички одобрени кандидати. Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор. Лиценз от Националната Агенция по Заетостта N:1814/08.12.2014г.