Добавено на 2 weeks ago

МЕНИДЖЪР ВЪНШНА ТЪРГОВИЯ

Населено мястоOblast Plovdiv, Bulgaria

Нивo на позициятаManager

Дата на добавяне2024-10-04

ИндустрияSales and Retail

Adecco е една от компаниите в листата на Global Fortune 500 и е световния лидер в предлагането на услуги в областта на човешките ресурси. Adecco Group свързва над 500,000 сътрудници с клиенти всеки ден чрез своята мрежа с над 6,600 офиси посредством 34,000 служители, в повече от 60 страни и територии по света.

От името на наш доверен клиент, производствена компания, търсим да назначим:
Основни отговорности:
- Участва в изготвяне на стратегически и оперативни планове за икономическите и производствените дейности на компанията;
- Взема участие в екипи при решаване на въпроси за подобряване на производствения процес, разширяване на каналите за продажба, както и въпроси на маркетинговата политика;
- Ръководи, контролира и участва в търсеното и намиране на нови клиенти и дистрибутори извън страната;
- Определя ценова политика, ценови листи, условия за отстъпки и доставка, бюджети за насърчаване на продажбите и др.
- Планира и организира програми и план за продажби и маркетинг на базата на реализираните продажби и пазарните оценки.
Основни изисквания:
- Завършено висше образование;
- Минимум 3 години на подобна длъжност в областта на продажбите, включително работа с ключови клиенти и дистрибутори;
- Отлично владеене на английски език;
- Много добра компютърна грамотност;
- Комуникативност, умение за работа в екип в динамична среда.
Компанията предлага:
- Много добро възнаграждение;
- Бонусна система;
- Ваучери за храна;
- Осигурен служебен автомобил.

В случай че предложението представлява интерес за Вас, изпратете Автобиографията си на английски език! Ще се свържем само с одобрените кандидати. Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор. Лиценз от Националната Агенция по Заетостта N: 1814