Добавено на 4 days ago

Сътрудник продуктови обучения

Населено мястоOblast Vratsa, Bulgaria

Нивo на позициятаSpecialist

Дата на добавяне2024-10-14

ИндустрияSales and Retail

Адеко търси да назначи по съвместен проект със Самсунг – един от най-големите производители на електроника в света:

Задължения и отговорности:

•    Организира, води и подпомага  продуктови обучения за повишаване на знанията на служителите в партньорската мрежа с цел по-добри продажби;
•    Прави презентации и демонстрации пред управители на партньорски вериги и клиенти с цел познаване и популяризиране на продуктите;
•    Подготвя и поддържа функционалността на продуктите, осигурява настройките, тяхната свързаност и съответствие със поставените изисквания и страндарти;
•    Посещава търговски обекти по предварително уточнен маршрут;
•    Отговаря за обекти в областите от Северозападна България, основна локация Враца;
•    Мърчандайзинг дейности;
•    Участва в различни събития, кампании и изложения;
•    Води документация, изисквана от компанията;
•    Извършва отчети към прекия ръководител;
•    Води активна отчетност, вкл. в електронен вид.

Изисквания за заемане на длъжността:

•    Наличието на висше образование е предимство;
•    Познаване на функционирането и възможностите на устройства като мобилни телефони, таблети, мобилни аксесоари, операционни системи Андроид и др.
•    Предишен опит на подобна позиция– минимум 1 година;
•    Трудов стаж минимум 2 години;
•    Шофьорска книжка (категория Б);
•    Личен автомобил, с който да извършва служебните си задължения;
•    Отлични презентационни умения и техническа ориентация;
•    Комуникативни умения и работа в екип;
•    Отговорност към поставените задачи, спазване на срокове и поставяне на приоритети;
•    Добро ниво на владеене на Английски език;
•    Компютърни умения - Microsoft office продукти - Excel, Word, Power Point;
•    Способност за работа в променяща се среда.

Какво предлагаме:

•    Възможност за развитие в голяма международна компания – световен лидер за мобилна техника;
•    Работа в динамична и предизвикателна среда, като част от млад и мотивиран екип;
•    Трудов договор – 40 часова - 5 дневна работна седмица
•    Мотивиращо възнаграждение;
•    Служебен телефон;
•    Периодични екипни срещи за фирмени обучения за надграждане на знания, презентационни и търговски умения, личностно развитие и изграждане на екипа.

Молим, към кандидатурата да бъде прикачена и ваша актуална снимка.

В случай че предложението представлява интерес за Вас, изпратете автобиографията си. Ще се свържем само с одобрените кандидати.

Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор. Лиценз от Националната Агенция по Заетостта N: 1814